Burun Estetiği

Ankara Burun Estetiği Tavsiyelerimiz

Ankara Burun Estetiği konusunda Estetik International sayesinde artık oldukça uzman bir kadro ve imkanlara sahip. Ankarada Burun Estetiği Yaptırmak istediğiniz zaman bazı tavsiyeleri dikkate alarak hareket etmek isteyebilirsiniz. Ankaradaki Burun Estetiği Doktorları işlerini severek ve özen ile yapıyor. Oldukça da başarılı sonuçla alıyorlar yani bunun için illa İstanbula gitmenize gerek yok artık.

Ankara’nın en işlek ve bilinen yerlerinden biri olan Çankaya da İran Caddesi üzerinde bulunan Estetik International özellikle Burun Estetiği konusunda oldukça iddalı bir estetik merkezi.

ankara da burun estetiği doktorları

Dünyaca ünlü bir isim olan ve bu ismi kendi geliştirdiği yöntemler ile markalaştıran ve bir çok ödül alan ve Dünya’nın en iyi ilk 50 estetik cerrahı arasında gösterilen Op. Dr. Bülent Cihantimur‘un ( Doctor B ) kurucusu olduğu Estetik International Ankara da Basit Burun Estetiği tekniği ile oldukça başarılı işler çıkartmaktadır.

ankara burun estetiği doktoru op. dr. bülent cihantimur

ankara burun estetiği doktoru op. dr. bülent cihantimur ve oğlu
Op. Dr. Bülent Cihantimur ve Oğlu

Ankara Burun Estetiği Öncesi Sonrası Resimler ve Videolar

Aşağıdaki videoyu izlediğiniz de ne demek istediğimizi çok daha iyi anlayacaksınız aslında. Gencecik bir kız burnu kırılmış ve bildiğiniz yamuk, fakat bu duruma o kadar doğru yaklaşımda bulunuyor ve total bakıyorlar ki sonuç gerçekten harika.

Burun Estetiğinin Ankara’da da bu kalite ile yapılıyor olması yoğun talebi beraberinde getiriyor elbette. Bu yoğun talep üzerine tüm imkanlarını arttıran Estetik International ileri derece de eğitimli personeli ile sizleri en iyi şekilde karşılıyor, 3D ( üç boyutlu ) sanal çalışmalarla ameliyat sonrası nasıl görüneceğinize dair çalışmaları sizlere sunuyor. Böylece ameliyat sonrası süprizler ile karşılaşmadan, öncesinde ameliyat sonrası nasıl görüneceğinize dair gerçeğe oldukça yakın bir görselinizi görme imkanınız oluyor.

Sizin ile bir başka video daha paylaşmak istiyoruz. Bu videoda da görebileceğiniz üzere yine sonrasına inanamayacağınız kadar muhteşem bir burun estetiği çalışması ile karşılaşacaksınız.

 

Gördüğünüz üzere yurt dışından gelip burun estetiğini Ülkemiz de Estetik International da olmayı tercih eden bir hasta. Öyle ki Avrupa da bir çok farklı yerde bu işlemi yaptırabilirdi, ama ülkemizi ve Estetik International’ı tercih etti.

Ankara Burun Estetiği Fiyatları ve Merak Ettikleriniz

Burun Estetiği için Ankara da Estetik International’ı seçmeniz için bir çok sebebiniz var. Bunlardan en önemlisi Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği Basit Burun Estetiği.

ankara burun estetiği öncesi ve sonrası

Basit Burun Estetiği ile gerekmediği sürece açık burun estetiği yöntemine gitmeden sadece dakikalar içerisinde mükemmel sonuçlara gitmek mümkün olabiliyor. Bu yöntemi ameliyat olmaktan korkan kişiler için geliştiren ve kendi işini de en mükemmel şekilde yapmayı hedefleyen Cihantimur diyor ki kişi sadece 20 dakika da Basit Burun Estetiği ile bambaşka bir görünüme sahip olabilir. Kişi eğer bu görünümünden memnun olmazsa ya da Basit Burun Estetiği yeterli gelmez ise o zaman açık burun ameliyatını tercih etmek çok daha mantıklı.

Düşünsenize Ankara da bir kamu kuruluşunda ya da disiplinli bir özel sektör firmasında yoğun olarak çalışıyor bir çok toplantıya katılıyor veya bir çok müşteri ya da kişi ile muhattap oluyorsunuz.

Hastane de yatacak bandaj ya da alçı ile dolaşacak, en iyi ihtimal ile mor bir burun ve göz altı ile işe gitmek gibi bir durumunuz yok.

İşte böyle bir durumda Basit Burun Estetiği tam da size göre.

Basit Burun estetiği sadece 20 dakika sürmekte ve hemen sonrasında ne bir morluk ne de bir şişlik hayatınıza çok daha güzel ve farklı bir görünüm ile devam edebilirsiniz. Herkes bir farklılık olduğunu anlayacak ama ne olduğunu bilemeyecek. Çok dikkatli uzman bir doktor dışında Burun Estetiği olduğunuzu kimse anlayamayacak.

Bu çok iyi bir sebep aslına bakarsanız. Ankara da işleri dolayısı ile burun estetiği olmaya çekinen oldukça fazla sayıda kişi bulunuyor. Bunlar içinde hatırı sayılır kısmını erkekler oluşturuyor. Günümüz de Erkekler de en az kadınlar kadar dış görünüşlerine dikkat ettiği için ve estetik ameliyat olduğunun fark edilir olmasından çekindiği için Basit Burun Estetiği tekniğini tercih etmektedirler.

Ankara da hemen yanınız da Çankaya da İran Caddesi Üzerinde Estetik International da bir muayene olarak daha detaylı bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Operasyon öncesi 3D çalışmalar ile ameliyat sonrası nasıl görüneceğinize dair bir çalışma yaptırıp nasıl görüneceğinizi görerek beğenirseniz 20 dakika da bambaşka bir görünüme sahip olabilicek olduğunuzu bilmek çok güzel olsa gerek.

Bir çok kişi açık burun estetiğinden korkmaktadır. Bunun bir çok sebebi var elbette örneğin şişlik ve morlukların oluşma ihtimali. Acılı bir süreç olabileceğine dair çekinceleri en başta sayılabilir. Bu ameliyat sonrası iyileşme süresinin uzun olması ihtimalinin iş hayatlarına olabilecek olumsuz etkilerinden çekinmeleri de hatırı sayılır sebeplerdendir.

Şimdiler de insanın en değerli şeylerinden biri de zaman, bu zamanı en iyi değerlendirme çabası içerisinde iken bu tür yöntemler ile hayatınızı ve elbette dış görünümünüzü şekillendirebilirsiniz.

Eğer Ankara da Burun Estetiği yaptırmaya karar verirseniz Basit Burun Estetiği hakkında daha da çok bilgiye ihtiyaç duyacaksınız demektir. Elbette Estetik Internationala gittiğiniz ilk andan itibaren kendinizi çok özel hissedecek ve kesinlikle en iyi şekilde bilgilendirileceksiniz ama biz öncesinde sizi bu konu da biraz daha bilgilendirmek istiyoruz.

Basit Burun estetiği hızlıca anlamanız için ana haberlere konu olmuş bu tekniğin kısa videosunu paylaşmak istiyoruz.

Ankara da Basit Burun Estetiği Yaptırmak isteyen bir Erkekseniz eğer ve bir erkek olarak nasıl bir sonuç ile karşılaşacağınızdan emin değilseniz bir de bu videoyu izlemenizi tavsiye ederiz.

Erkeklerin burun estetiği konusundaki en büyük çekincesi erkeksi bir görünüm olmama olasılığı. Bu olasılık bir çok erkeği oldukça çekimser kılıyor. Erkeklerin de kolaylıkla burun ile alakalı görüntü sorunlarını dakikalar içerisinde çözen bu teknik ile oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır.

ankara burun estetiği tavsiye

Erkek hastalar için bir başka video daha paylaşmak istiyoruz.


Çarpıcı bu sonuçlar ile ilgili umarız çekinceleriniz oldukça azalmıştır diye düşünüyoruz. Bu yöntem öyle basit bir yöntem ki eğer pişman olduğunuz bir durum söz konusu olursa ki bunu hiç sanmıyoruz ama diyelim ki eskiye dönmek istiyorsunuz bu teknik sonrası bu mümkün olabilir. Ama açık burun estetiği olduğunuzu düşünün bunun mümkün olması mümkün değildir.

Erkeklerin estetik konusundaki kaygılarının haklılığından dolayı bu detaylı açıklamaları yapma ihtiyacı hissettik ve biliyoruz ki çok daha fazla sorunuz olacaktır, işte tüm bu sorularınız için Estetik International Ankara şubesine ulaşmanız yeterli olacaktır.

Emin olun hem erkek okuyucularımız hem de her daim güzelliklerine önem veren araştırmacı kadın okurlarımız bu yöntem ile yeni bir görünüme kavuşma hayaliniz artık hayal olmaktan çıkacak ve hızla hayata geçirmeniz ile sonuçlanabilecek.

Görmüş olduğunuz tüm resim ve videolar dan sonra umarız neden Ankara da Burun Estetiği Tavsiyesi olarak Estetik International’ı vermek istediğimizi izah edebilmişizdir.

Ankara Burun Estetiği alanında artık kendi içerisinde bir yeterliliğe sahiptir ve kesinlikle çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Eğer siz de Ankara da Burun Estetiği konusunda araştırmalar yapıyor tavsiyeler görüşler arıyor ve bunları değerlendiriyorsanız, kesinlikle bu makaleden fayda sağlayacağınıza inanıyoruz.

Biliyoruz ki oldukça düşünceli ve kararsızsınız ve sizi en çok başarılı referanslar öncesi sonralar tatmin edecek. Bunun için araştırma yapıyor ve Ankara da Burun estetiği için en doğru kararı almaya çaba gösteriyorsunuz. Bunun için çok haklısınız aceleye getirmeyi asla düşünmemelisiniz. İnce eleyip sık dokumalı en doğru kararı vermelisiniz. Ülkemiz de ve Ankara da Burun Estetiği konusunda çok başarılı doktorlar var biz sizin ile bunlardan sadece birini paylaştık, çünkü kendimiz de bu başarılı sonuçlardan etkilendik.

Ankara Burun Estetiği araması ile bu sayfaya ulaştıysanız ve bu makaleyi faydalı bulduysanız lütfen arkadaşlarınız ile paylaşın. İlginiz için teşekkür ederiz.

Ankara Burun Estetiği Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu

Summary
Ankara Burun Estetiği
User Rating
5 based on 3 votes
Service Type
Ankara Burun Estetiği
Provider Name
Estetik International - Ankara Burun Estetiği,
Kavaklıdere Mahallesi,İran Caddesi 6/3,Çankaya-06690,
Telephone No.+903124447707
Area
Ankara Burun Estetiği Merkezi Estetik İnternational
Description
Ankara da Burun Estetiği konusunda tavsiye edebileceğimiz bir yer düşündüğümüz de aklımıza gelen ilk yer Estetik International oluyor. Bunun sebebi elbette Op. Dr. Bülent Cihantimur ve geliştirdiği mükemmel teknikler oluyor.
%d blogcu bunu beğendi: