Burun Estetiği

Burun Estetiği Hakkında Herşey Nasıl Yapılır? Doktorları ve Fiyatları

burun estetiği hakkında herşey 2018

Burun estetiği yaptırmak mı istiyorsunuz? Burun estetiğini her yönü ile araştırmak ve en doğru kararı almak mı istiyorsunuz? Eğer cevabınız EVET ise doğru yerdesiniz. Size burun estetiğinin tüm detaylarını bu sayfa da elimizden geldiği kadar anlatmaya çalışacağız. Amacımız neyin nasıl yapıldığını vermeniz ve doktorunuzu seçerken en doğru kararı alabilmenize yardımcı olabilmek. Sayfa içeriğine katkı da bulunmak için sayfa sonunda yorum yapabilir veya tüm sorularınızı burun estetiği fiyatlarını öğrenmek için olsun doktorlar hakkında sorularınız olsun bize iletebilirsiniz, dilerseniz şimdi hemen başlayalım.

Bu sayfa da neler bulacaksınız ilk önce bunları listeleyelim dilerseniz tıklayıp ilginizi çeken başlığa hızlıca gidebilirsiniz.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır Kaç Çeşidi Vardır Sizin için Hangi Yöntem Uygun?

Burun Estetiği Doktoru Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

İllere Göre Burun Estetiği Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgiler

Burun Estetiği Öncesi Sonrası Fotoğraflarını mı Merak Ediyorsunuz?

  • İstanbul Doktorları Burun Estetiği Öncesi Sonrası Fotoğrafları
  • İzmir Doktorları Burun Estetiği Öncesi Sonrası Fotoğrafları
  • Ankara Doktorları Burun Estetiği Öncesi Sonrası Fotoğrafları
  • Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi Sonrası Fotoğrafları

Hadi şimdi başlayalım ve adım adım burun estetiği ile ilgili tüm merak ettiğiniz konuları detaylıca birlikte inceleyelim.

Burun Estetiği Nasıl Yapılır Kaç Çeşidi Vardır Sizin için Hangi Yöntem Uygun?

Burun estetiği yapılmadan önce doktorunuzun detaylıca bir muayene yapmasının sebebi burnunuzun canlı bir doku olması ve taş gibi hoyratça yontulamaması size özel operasyonun belirlenip doğru bir strateji belirlenerek detayların sizin ile en doğru şekilde paylaşmak istemesidir. Bunu size söylememin sebebi “haklı olarak” büyük bir çoğunluğun en çok merak ettiği burun estetiği fiyatlarını merak ederek ısrarla sormaları.

Peki burun estetiği fiyatlarını bilmek sizin en doğal hakkınız değil mi? Neden bunu öğrenmek bu kadar zor neden her doktor bunu açıkça söylemekten bu kadar çekiniyor.

Bunun iki önemli sebebi var, ilk ve en önemli sebebi yasalarımıza göre Doktorların bunu internet ortamında yazamamaları sizler ile paylaşamamaları. Bu maalesef ülkemizde yasaklanmıştır, bu sebeple sağlıklı net bilgi edinemiyorsunuz. İkinci ve en az diğer sebep kadar geçerli bir diğer sebep ise her burun estetiği olmak isteyen kişinin operasyonu aynı süre de aynı zorlukta olmaması. Doğal olarak bir kişinin operasyonu ile diğerinin operasyonu bir olmayacağı için net bir rakam söylemek istememeleri. Elbette yasal olarak mümkün olsa mutlaka bir aralık verilebilir ama bu aralığı da maalesef yasal olarak paylaşamıyorlar. Elbette biz size ortalama rakamları vereceğiz bir aralık bileceksiniz ve bu aralıkta uygun doktor arayışınıza devam edip bütçe belirleyebilirsiniz.

Gelelim Burun Estetiğinin Hangi Yöntemler İle Yapılabildiğine

Açık Burun Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılır?

Açık burun estetiği Dünya’da en çok tercih edilen ve en keskin sonuçların alınabildiği burun estetiği yöntemlerinden biridir. Bu yöntem sayesinde doktorunuz kusursuza yakın işler çıkartabilir. Peki nedir bu açık burun estetiği ve nasıl yapılır.

Burunun altından ufak bir kesi ile burun yukarı doğru açılır ve doktor anatomik olarak tüm doku ve kemiği net bir şekilde görerek işlem yapar. Elbette bu yöntem esnasında kapalı burun estetiğine oranla çok daha fazla morluk ve şişlik olması olağandır. Bazı hastalarda bir seneye kadar şişliklerin görülmesi gayet normaldir. Açık burun estetiği sonrası bazı noktalarda sertleşmeler olabilir ve bunlarında yumuşaması bir sene kadar sürebilir.

Yukarıdaki animasyonda görebileceğiniz gibi burnun içinden ve altından yapılan kesi ile burun açılır ve doktorunuz tarafından operasyonunuz gerçekleştirilir. Detay gerektiren zor operasyonlar da en çok tercih edilen yöntemdir.

Kapalı Burun Estetiği Nedir ve Nasıl Yapılır?

Kapalı burun estetiğinde burnun uç ön kısmında açık burun estetiği gibi kesi olmaz. Kesiler burun içerisinden yapılarak işlemler yapılır. Bu ameliyat genel anestezi altında hastaya uygulanır. Doktorların tercihleri kolayca müdahale edebilecekleri durumlarda tercih edilir. Açık burun estetiğine göre çok daha az morluk olur ve çok daha hızlı iyileşir.

Aşağıda Kapalı Burun Estetiği Animasyonunu İzleyebilirsiniz

Kapalı burun estetiğinde bir çok işlem kolaylıkla yapılabilir ortalama 45 dakika ila 1.5 saat sürebilen bu ameliyatta orta burun kemeri eğriliği, asimetrik burun deliklerinin düzeltilmesi ya da burun kemeri ile ilgili işlemlerin yapılması mümkündür.

Kapalı burun estetiğinin tercih edilmesindeki en büyük etken çok daha hızlı uygulanabilmesi ve hızlı iyileşme süresidir. Bunun dışında açık burun estetiği ile arasında olağan üstü farklar yoktur.

Hangi yöntem ile operasyon yapılacağına doktorunuzun karar vermesin en uygunu olacaktır. Doktor sizin mevcut durumunuza göre tedavi şeklinizi belirler ve stratejisini buna göre şekillendirir.

Burun Estetiği Doktoru Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Diğer bir çok konu da olduğu gibi tecrübe çok önemlidir. Bir doktor ne kadar çok ameliyat yapmış ise o kadar çok tecrübe kazanır ve her defasında daha mükemmel işler çıkartır. Bu sebeple ilk dikkat etmeniz gereken şey tecrübe olmalıdır. Peki bu doğrultu da yeni mezun olmuş doktorlar tercih edilmemeli midir?

Elbette ki hayır, genç doktorlar son gelişen teknoloji ve bilimi taptaze şekilde öğrenmiş ve mesleki uzmanlıklarını alırken bu işi Dünya’nın en iyilerinden öğrenmek ve kadavralar üzerinde eğitimler almak için seminerlere kongrelere ve eğitimlere katılmak koşulu ile kendilerini en güncel şekilde geliştirip ülkemiz de hizmet etmektedirler.

Kendini anlatabilen ve suna bilen doktorlarımızı araştırıp haklarındaki yorumları okumak video ve makalelerini okumak seçim yapmanıza katkı sağlayabilir.

Sizin ile tanıdığımız doktor ve kurumları paylaşmak istiyoruz. Tanımadığımız internetten isim tarayarak paylaşmak istemedik bu sebeple dilerseniz bize doktor tavsiyelerinizi iletebilirsiniz.

İstanbul’daki Burun Estetiği Doktorları

İzmir’deki Burun Estetiği Doktorları

Ankara’daki Burun Estetiği Doktorları

İllere göre burun estetiği fiyatları değişiklik gösterebilir

Örnek burun estetiği fiyatlarını paylaşmak gerekirse

İstanbul için 3.000 TL ile 12.000 TL arası fiyatlar geçerli olabilmektedir.

İzmir için 3.000 TL ile 8.000 TL arası burun estetiği yaptırabilirsiniz.

Ankara için burun estetiği fiyat aralığı ise 3.000 TL ile 10.000 TL arasında farklılık gösterebilir.

Peki bu fiyat aralığı neye göre belirleniyor ya da değişiyor. Burun estetiği fiyatları ameliyatı yapacak doktorun tecrübesine göre ve ameliyatın yapılacağı hastane koşulları, kalitesi ya da fiyat politikasına göre değişiklik gösterebiliyor.

Burun Estetiği Öncesi Sonrası Fotoğraflarını mı Merak Ediyorsunuz?

Sizin ile güncel olarak Instagram da paylaşılmış Burun Estetiği görsellerini paylaşmak istiyoruz.

Bu görseller Instagram’dan otomatik olarak çekilmiştir

Burun estetiği hakkında herşeyi sizin ile bu makale de paylaşmaya çalıştık.Eğer Burun Estetiği İle ilgili Sorularınız varsa daha net fiuyat bilgisi öğrenmek istiyor ya da yaşadığınız bölgedeki burun estetiği doktorları ile ilgili sorularınız var ise lütfen bize ulaşın.

Burun estetiği Fiyatları ve Doktorları için Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurarak Bize Ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu

%d blogcu bunu beğendi: