Doğal Burun Estetiği

Doğal Solunum Alıp Verebilen Fonksiyonel Burun Estetiği

suratımızda ilk dikkat çeken yerlerimizden biri burundur. Estetik görüntüsü önemli olan bir organımızdır. Surat ile orantısız burunlar bireyi mutsuz, kendisine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği ameliyatları, burunda ufaltma, büyütme, burun deliklerini küçültme, burun kemerinin giderilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, nefes alma problemlerinin giderilmesini içermektedir. Burun Estetiği Ameliyatı yetişkin hastalar için uygundur, 18 yaş altında tercih edilmemektedir.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinir. Burnunuzu yeniden şekillendirmek ya da burnunuzu yeniden boyutlandırmak için bir estetik plastik cerrahi bölümüne giren bir işlemdir. Burun estetiği ameliyatı için uygun kişi olup olmadığınız hakkında bilgi sahibimisiniz? Burnun tekrardan biçimlendirme şartlarını ve estetik endişelerin neler olduğunu biliyor musunuz? Aklınıza takılan bazı sorunlar bulunabilir bu konu da aşağı taraftaki makaleden faydalanabilirsiniz.

Burnum yüzümde fazla büyük gözüküyor, sanki bana ait değilmiş düşüncesini veriyor.

Profilden bakıldığı zaman sanki bir kemer var üstü şiş gibi.

Profilden görünce burnum geniş gibi duruyor.

Burun ucu kalkık değil hatta aşağı doğru düşük, bu da surat kontürümü farklılaştırıyor ve yaşlandıkça daha da düşecek biliyorum.

Burun ucum çok enli ve kocaman, pırasa burun diyorlar bana.

Burun kıllarım profilden bakıldığında görünüyor çünkü burun deliklerim o kadar enli.

Önden burnum bence eğri görünüyor.

Burun estetiği ameliyatı oldum ve solunum alma sorunu yaşıyorum ayrıca asimetri problemide var.

Deviasyon sorunum bulunuyor göz altı morluklarım var doğru dürüst nefes te alamadığım için horlama sorunum var maalesef.

Burun Estetiği ameliyatı özenle yapılmalıdır oldukça ince ve detaylı bir ameliyattır. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Burnun, yüzün tam orta yerinde olması nedeniyle küçük asimetriler bile gözümüze görünebilir diyen Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanları başarılı bir burun estetiği ameliyatının 3 önemli kriterini anlattı. Burnun nefes alıp vermek gibi çok önemli bir durumu vardır dedi ve ameliyat esnasında uygulanan operasyonun hem estetik hem de işlevsel olarak planlanması gerektiğinin altını çizdi.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Burun Estetiği Ameliyatı kişinin yüzüne uygun gözükmesi büyük ya da küçük olmaması ya da ince ya da kalın olmaması için planlama yapılır.

Kişinin Burnu tüm suratımızın görünümüne uyumlu olması şarrtır.

Doğal Solunum Alıp Verebilen Fonksiyonel Burun Estetiği

Burun Estetiği Operasyonu yapılırken kişinin rahat nefes alıp verebilmesi en önemli en dikkat edilmesi gerekli şeydir. Nefes alma kanallarını daraltmamak için burun kıkırdağını almak yerine, burunun kullanışlı özelliklerini koruyan operasyon teknikleri bulunmaktadır. Bir çok kişi horlama şikayeti ile gelip Burun estetiği yaptırmaktadır.

Burun Estetiğinde Yeni Tamponsuz Dönem

Operasyon yapılırken hekimin tekniğinin iyileşme sürecine katkısı vardır. Ameliyat esnasında kibar olunursa daha az kanama daha az morarma olur.

Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görürsünüz. Burun Ameliyatı oldukça hassas bir operasyondur bu sebeple iyi araştırmalı ve acele etmemelisiniz.

%d blogcu bunu beğendi: