fonksiyon burun estetiği

Fonksiyonel Burun Estetiği

Burnumuz yüzümüzdeki en dikkat çekici ortasında yer almaktadır. Estetik görüntüsü önemli olan bir organımızdır. Surat ile orantısız burunlar kişileri mutsuz, kendine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği operasyonları, burunda ufaltma, büyütme, burun deliklerini ufaltma, burun kemerinin düzeltilmesi, burun ucu düzeltme, kaldırma veya doğuştan gelen bozuklukların giderilmesi, kaza sonucu oluşan bozuklukların düzeltilmesi, geniz eti, nefes alma sorununun giderilmesini içermektedir. Burun Estetiği Ameliyatı yetişkin kişiler için uygundur, onsekiz yaş altında tercih edilmemektedir.

Burnu yeniden şekillendirmek manasına gelen rinoplasti ise, burun estetiğinin tıp dilindeki adıdır. Burun Estetiği Estetik doktorları tarafından yapılan bir operasyondur bazı zamanlar KBB doktorları da bu işlemi yaparlar. Burun Estetiği için uygun birimisiniz biliyor musunuz? Burnun tekrardan biçimlendirme koşullarını ve estetik kaygıların neler olduğunu biliyor musunuz? Aklınıza takılan bazı problemler bulunabilir bu konu da aşağı taraftaki makaleden yararlanabilirsiniz.

Suratıma oranla burnumun fazla büyük olduğunu düşünüyorum, sanki benim burnum değil gibi.

Önden bakıldığında burun köprüsünün üzerinde bir şişlik var kemer gibi.

Profilden bakınca burnum enli gibi görünüyor.

Burnumun ucu kalkın değil aksine aşağıya doğru düşük ve biliyorum ki iler ki senelerde daha da aşağı düşecek.

Burunum o kadar büyük ki millet benimle dalga geçiyor.

Burun kıllarım önden bakıldığında görünüyor çünkü burun deliklerim o kadar enli.

Burnun dış tarafında eğiklik var, karşıdan bakıldığında burnum eğik duruyor.

Burun estetiği ameliyatı oldum ve nefes alma sorunu yaşıyorum ayrıca asimetri problemide var.

Göz altı morlukları var, meğer deviasyon problemim varmış, uygun nefes alamadığımdan ayrıca horlama problemi da yaşıyorum.

Burun Estetiği ameliyatı itina ile yapılmalıdır fazlaca ince ve detaylı bir estetik operasyondur. Burunun ortasında olması sebebiyle oldukça dikkat çeken burunun özenle ele alınması gerekmektedir oldukça ufak uyumsuzluklar dahi dikkat çekebileceği için buna dikkat edilmelidir. Suratımıza ilk bakıldığında gözüken burnumuzun az da olsa uyumsuzluğu varsa eğer yüzümüze oranında burun estetiği hekimleri bazı önemli şeyler aktardılar. Burnun solunum alıp vermek gibi çok hayati bir işlevi vardır dedi ve ameliyat esnasında yapılan girişimlerin hem güzel hem de işlevsel olarak planlanması gerektiğinin önemini belirtti.

Burun Estetiği Kişiye Özel Olmalı Ve Ona Yakışmalıdır

Burun Estetiği başlamadan hastanın durumu incelenir ve yüzüne en uygun altın oran hesabı ile abartı olmayan doğal ölçüler belirlenir.

Burun Estetiği olmak isteyen hastaların burnunun yüzüne tam uyumu düşünülmelidir.

Sağlıklı Solunum Alıp Verebilen Fonksiyonel Burun Estetiği

Ameliyatı kolay solunum alma üzerine yapılması gerekir. Hava alma kanallarını küçültmemek için burun kıkırdağını çıkartmak yerine, burunun işlevsel özelliklerini koruyan operasyon tekniği bulunmaktadır. Bir çok kişi horlama sorunu ile gelip Burun estetiği olmaktadır.

Hızlı İyileşme İçin Tamponsuz Hızlı Sorunsuz Ameliyat

Kişinin çabuk ve problemsiz iyileşmesi doğal iyileşme sürecine bağlı olduğu gibi doktorun tecrübesi ile de alakalıdır. Operasyon sırasında kibar olunursa daha az kanama daha az morarma olur.

Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görebilirsiniz. Seçiminizi incelikle ile yapıp acele etmeden hekim ve hastane seçmeniz uygun olacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: