göz kapağı estetiği

Göz Kapağı Estetiği Uygun Fiyatları İle Dikkat Çekiyor

göz kapağı estetiği estetik international

Göz kapağı estetiği fiyatları özellikle devlet hastanelerinde de oldukça uygun fiyatlara yapılmaya başlaması ile çok daha fazla tercih edilmeye başladı. Elbette klinik vakalar dışında estetik amaçlı daha dinç görünmek için tercih ediliyorsa bu ameliyat için çoğunluk tecrübeli ve bu operasyonu yüzlerce kez yapmış doktorları veya özel kurumları tercih ediyorlar.

Bunun en büyük sebebi elbette yüksek tecrübe ve kişilerin estetik görünümlerini riske atmaktan çekinmeleri olabilir. Estetik International üst ve alt göz kapağı estetiğinde oldukça başarılı sonuçlar almakta olan tanınan bir estetik merkezidir.

göz kapağı estetiği yazın yapılır mı

Göz Kapağı Estetiği yaz aylarında da sorunsuz şekilde yapılabilmektedir. Bakışlarınızda yorgunluk var ise ve yaz aylarının bitmesini bekliyorsanız bu konuda çekinmenize gerek bulunmuyor.

üst göz kapağı estetiği anestezi altında yapılıyor

Göz kapağı estetiği esnasında hastanın reaksiyon vermesi istenmez ve bu ameliyat anestezi altında yapılır. Böylece hem hastanın güvenliği hem de doktorun daha rahat çalışmasına olanak tanınmış olur.

göz kapağı estetiği fiyatları 2017 ve 2018 listesi

Göz Kapağı Estetiği Fiyatları ameliyatın yapılacağı hastane ve operasyonu yapacak doktorun tecrübesine göre çeşitlilik gösterebiliyor. Göz Kapağı Estetiği 2017 Fiyatları için tüm bu koşullar belirleyici oluyor ve bu konuda en sağlıklı bilgiyi doktor ya da kurumdan almak daha mantıklı görünüyor.

Göz Kapağı Estetiği 2018 Fiyatları içinde açıkçası çok bir değişiklik olacağını düşünmüyoruz.

Bu ameliyat esnasında en dikkat edilmesi gerekenin fiyattan çok başarılı operasyon geçmişi olan tecrübeli doktorlar ile riski minimumda tutarak gerçekleştirmek ve ameliyatın gerçekleşeceği kurumun tam teşekküllü bir yer olmasına özen göstermek olmalıdır diye düşünüyoruz.

Göz Kapağı Estetiği ile yorgun bakışlardan kurtulmanın hayalini kurduğunuzu da biliyoruz. Bu ameliyat diğer ameliyatlar ile karşılaştırılınca oldukça basit kalan bir ameliyat türüdür. Yüksek başarı oranlarına sahiptir riski az olduğu için de oldukça fazla bakış estetiğini sağlamak amaçlı tercih edilmektedir.

Özellikle iş hayatında sıklıkla gerçekleşen toplantılarda yorgun ve uykulu gözlerle bulunmanın kariyerinize olan olumsuz etkisi düşünüldüğünde daha keskin ve canlı bakışları istemekte haksız değilsiniz.

Örnek Göz Kapağı Estetiği Fiyatları Listesi 2017 ve 2018

göz kapağı estetiği 2017 2018 fiyatları
Göz Kapağı Estetiği 2017 ve 2018 Fiyatları ( Örnek Görseldir )

Yukarıdaki göz kapağı estetiği fiyatları listesi örnek teşkil etmesi için verilmiştir her hangi bir gerçekliği yoktur.

Hastanın durumu, yapılacak olan operasyonun zorluk derecesi,  ameliyatın olacağı hastanenin imkanları, doktorunuzun kim olduğu gibi değişkenlerin çokluğu sebebi ile bir fiyat vermek hiç doğru değil. Fakat 2.000 TL ile 5.000 TL aralığını aşacağını tahmin etmiyorum.

Göz kapağı estetiği sonrası hastaları gördüğümde özellikle asya kökenli olanları inanılmaz şaşırıyorum. Gerçekten doktorlar mükemmel sonuçlar çıkartıyorlar inanması dahi zor oluyor mesela benim çok beğendiğim bir görseli sizinle paylaşmak istiyorum.

asya göz kapağı estetiği

Bildiğiniz çekik gözlü bir kadın ama göz kapağı estetiği sonrası oldukça çekici bakışlara sahip olabiliyor. Özellikle asya ülkelerinde oldukça fazla tercih edilmeye başlamış bir akım oldu desek sanırım yerinde bir benzetme olacaktır.

Kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur olan Estetik International başarılı göz kapağı estetiği sonuçları ile son yıllarda adından cemiyette de oldukça fazla söz ettiren bir estetik güzellik ve sağlık kurumu olmayı başarmıştır. Son yılların estetik trendlerini yakından takip eden herkesin bildiği bu süreçlerde bir çok cemiyet üyesi ve bir çok ünlünün özel estetik doktoru olan Op.Dr. Bülent Cihantimur ve Estetik International yüz estetiğinde kendi imzalarını attıkları örümcek ağı estetiği gibi bir çok alanda iddalı ve başarılı olduklarını bir çok kez göstermiştir.

Bence de en önemli olan biz şöyleyiz böyleyiz demekten çok gösterilen başarı hikayeleridir. Sizin ile gerçek bir hikaye paylaşmak istiyoruz. Bu hikayenin baş aktörü Op.Dr. Bülent Cihantimur ve Estetik International elbette baş aktristi hanım efendi ise Gamze Kıran buyrun izleyin.

Bu değişim ne bir ilktir ne de son olacaktır. Program da bazı itiraflar geliyor sunucu diyor ki dün bir güzellik yarışması oldu Gamze girseydi bu haliyle ilk üçe girerdi. Biz ilk üçte kimler vardı o yarışta bilemiyoruz ama abarttıklarını pek düşünmüyoruz. Biliyorsunuz TV bazı görüntüleri net göstermez gerçekte çok daha zarif ve güzel olduğuna eminiz ama bu video da sanırım oldukça yeterli sizce de öyle değil mi?

Gamze Hanım bu video da basit burun estetiği ve örümcek ağı estetiği olmuş göz kapağı estetiği oldumu bilmiyorum ama ben sadece sizinle güzel ve gerçek bir değişim hikayesi paylaşmak istedim.

Buna benzer videolar elbette oldukça fazla var youtube’ta ufak bir arma yaparak oldukça fazla sayı da Estetik International’ın ve Op. Dr. Bülent Cihantimur’un benzer videolarına ulaşabileceksiniz.

Estetik biliminin geldiği son nokta oldukça tatmin edici ama buna katkı sağlamak çok önemli. Biliyorsunuz ki ülkemiz de maalesef hazır şeyleri alıp uygulama üzerine gelişmiş bir ülke. Maalesef ben de bir katkı sağlayayım estetik konusunda ben de birşeyler yapayım diye çalışan doktor ve kurum sayısı oldukça az.

Sizin ile bu paylaşımları yapmamızın asıl sebebi Türkiye ve Dünya’ya yeni estetik teknikleri kazandıran Op.Dr. Bülent Cihantimur’u ve Estetik International’ı tanıtmak birazda. Siz göz kapağı estetiği ile ilgili araştırma yapıyor ve güvenilir bir estetik merkezi ya da doktoru bulmaya çalışıyorsunuz işte biz de size bu sebeple alanında uzman Dünya ve Türk estetik cerrahi literatürüne katkıda bulunmuş “Basit Burun Estetiği” ya da “Örümcek Ağı Estetiği” gibi kendi geliştirdiği icat ettiği yöntemleri olan bir kurum ve doktordan bahsetmek istedik. Özelikle erkekleri ilgilendiren “Organik Saç Ekimi” gibi başka kendi geliştirdiği ve dünyaya tanıttığı Dünya Estetik Cerrahi Kongresinde büyük alkış ve takdir almış ve bayanları yakından ilgilendirecek “Genital Güzelleştirme” alanında geliştirmiş olduğu “Vajina Estetiği” Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/vajina-estetigi/ gibi alanlarında olduğunu bilmenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Elbette daha çok bilgi ihtiyacınız olduğuna eminim onun içinde aşağıdaki bağlantılardan tatmin edici bilgiye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.estetikinternational.com.tr/goz-kapagi-estetigi/

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu

%d blogcu bunu beğendi: