Burun Estetiği

ido tatlıses burun estetiği kim hangi doktor yaptı?

ido tatlıses burun estetiği yaptırdı kim yaptı hangi doktor yaptı diye merak mı ediyorsunuz?

ido tatlıses burun estetiği olmuş kendisinin Haber Türk’ün dediğine göre estetik yaptırmamış rötuş ufak dokunuşlar yaptırmış. Ufak dokunuşlar diyince aklıma hemen Op. Dr. Bülent Cihantimur ve kendisinin geliştirdiği “Basit Burun Estetiği” geliyor. Bu yöntem ile açık Burun Estetiğine gerek kalmadan dakikalar içerisinde yep yeni bir burun görüntüsüne yeni bir ifadeye sahip olabiliyorsunuz.

Elbette ido tatlıses bu rötuş diye bitelediği burun estetiğini kim yapmış hangi doktor yapmış bilmiyoruz fakat kendimizce bir tahminde bulunuyoruz.

Eğer açık burun estetiği oldum deseydi de aklımıza ilk önce Op. Dr. Bahadır Baykal gelirdi sanırım.

Aklımıza gelen ilk iki doktor da kendi işlerinde çok başarılı doktorlar.

ido tatlıses burun estetiği öncesi sonrası fotoğraflarını merak ediyorsanız sizlerle paylaşmak istedik.

 Estetik değil rötuş yaptırdım derken ne demek istedi Burun Estetiğinde rötuş ufak dokunuş yani düzeltmeler nasıl yaptırılır?

Örneğin eğer burnun ucu düşükse ya da sağa sola doğru yamukluk var ise basit burun estetiği ile dakikalar içerisinde oldukça çarpıcı etkili sonuçlar alınabiliyor, gerçi ido’nun kemerliydi. Peki ido’nun olduğu gibi kemerli burunlar için ne yapılabilir bu konuda da çok iddalı bir isim olan yani kapalı burun estetiğinde oldukça başarılı işler çıkaran doktorlardan biri olan Op. Dr. Bülent Cihantimur geliyor yine aklıma. Ne bir kesi izi ne bir morarma sabah ayrı bir görüntü, akşama ayrı bir görüntü mümkün olabiliyor.

Kapalı burun estetiğinde kesi izi dışarıdan yapılmıyor burun deliği içerisinden yapılarak mikro motor teknolojisi ile burun kemeri törpülenip doktorun diğer önem verdiği noktalar var ise müdahale edilerek işlem bitiriliyor ve uzman bir doktor dışında kimse estetik bir operasyon geçirdiğinizi anlamıyor.

Eğer ido böyle bir operasyon geçirdi ise kolaylıkla rötuş yaptırdım diyebilir ve bunu kimse kolayca yalanlayamaz.

Fotoğraflardan görüldüğü kadarı ile bizce başarılı bir operasyon olmuş doktoru konusunda ki tahminlerimiz ne kadar doğru bilemiyoruz ama yapılan olası operasyonlar ile ilgili en azından bilgi paylaşmış olduk sizler ile.

Peki ya evet estetik yaptırdım deseydi bu ne anlama gelir di?

O zaman açık burun estetiğinden bahsetmekte de diye bilirdik. Elbette o zaman da diğer basit burun estetiği ya da kapalı burun estetiği yaptırmış olabilirdi ama estetik yaptırmadım diye bir iddada bulunması açık burun estetiğini ortadan kaldırıyor çünkü biri bakim bi yakından burnuna dese burun delikleri altından az da olsa kesi izini fark edebilir.

Kapalı burun estetiğinde ki ido tatlıses kapalı burun estetiği de yaptırmış olabilir kesi izleri burun değili içerisinden yapıldığı için uzman olmayan birinin bunu farketmesi mümkün değildir.

ido tatlıses burun estetiği yaptırdı kim hangi doktor yaptı bilmiyoruz ama bize göre yakışmış ve güzel olmuş hayırlı olsun diyelim.

Peki sizce nasıl olmuş?

Basit Burun Estetiği İle İlgili Daha Fazla Detay ve Fiyat Bilgisi İster Misiniz?

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu

%d blogcu bunu beğendi: