Uncategorized

Kepçe Kulak Ameliyatı Çığır Açan Yöntem ve Fiyatları

kepçe kulak ameliyatı

Kepçe kulak ameliyatı kişinin öz güvenini tazeleyen bir estetik operasyon aslında. Bir çok kişinin çocukluk yaşlarından itibaren bir nevi travması desek sanırım doğru olur. İşte tam da bu nokta da kepçe kulak ameliyatı can kurtaran gibi çıkıyor karşımıza.

Öncelikle sizin ile bir video paylaşmak istiyorum, isterseniz ilk önce bu videoyu izleyin sonra kaldığımız yerden devam edelim.

Sizce de mükemmel değil mi? Gencecik bir delikanlı engelli olmasına rağmen kısa kollarını değil de kepçe kulaklarını kendine dert etmiş gençlik işte. Ama başarılı tüm sorunlarına rağmen Türkiye’yi yurt dışında başarı ile temsil eden bir genç.

Bu gencimize Op. Dr. Bülent Cihantimur Sahip Çıkıyor ve İşte Sonuç

kepçe kulak estetiği genç yaşta yapılabilir

kepçe kulak ameliyatı sonrası arkadan görünüm

Şimdi bu görseller sonrası tartışmasız başarılı bir operasyon olmuş diyebiliriz sanıyorum.

Kepçe Kulak Ameliyatı normal de kulak arkasından bir kesi yapılarak gerçekleşiyordu, fakat Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği İple Kepçe Kulak Ameliyatı kesi yapılmadan yapıldığı için sadece bir kaç dakika sürüyor örneğin Uğurcan’ın operasyonu sadece 15 dk. sürmüş.

Hadi diyelim 20 dk. sürdü oh ne ala bence düşünsenize, yıllarca türlü orta okulu seviyesinde esprilere maruz kalmışsınız sadece yirmi dakika da bu derdiniz bitiyor, daha ne olsun.

Op. Dr. Bülent Cihantimur’u tanımıyorsanız estetik cerrahi ya da medikal estetikten uzaksınız ya da kel değilsiniz demektir çünkü kendisi bu alanda oldukça tanınmış Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanı.

Op. Dr. Bülent Cihantimur kendi geliştirdiği birçok Dünya literatürüne geçmiş yöntem ile tanınıyor.

Bu yöntemlerin ilki bilin bakalım hangisi?

Evet doğru tahmin İple Kepçe Kulak Estetiği. Bu yöntem Op. Dr. Bülent Cihantimur’un ilk geliştirdiği yöntem. Sonrasında ise oldukça meşhur Örümcek Ağı Estetiği, Organik Saç Ekimi gibi estetik yöntemleri gelmiştir.

Kepçe Kulak Ameliyatı olmaktan korkanlar için geliştirilmiş bu basit operasyon kesi olmadan, kansız gerçekleştirilmektedir. Hızlı şekilde sosyal hayata katılım en cazip avantajlarındandır. Bu avantaj sayesinde iş hayatınıza ve günlük işlerinize hemen geri dönebilirsiniz ve artık kulaklarınız kepçe olmayacak.

Kepçe Kulak Ameliyatı Fiyatları Hangi Aralıktadır?

Kepçe kulak ameliyatı hastanın muayenesi sonrası doktor tarafından zorluk derecesine göre belirlenip değişkenlik gösterebilir. Net bir fiyat paylaşmak doğru olmaz çünkü biliyorsunuz ki enflasyon ülkemiz de oldukça fazla ve daima bir değişiklik mümkün. Ortalama bir fiyat paylaşmak gerekirse eğer 3.000 TL ile 6.000 TL arasında değişkenlik gösterebilir. Doğru bir fiyat alabilmek için bize buraya tıklayarak ulaşabilir ve güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı Yorumları

Bizim kepçe kulak ameliyatı yorumumuz zaten belli bu sebeple sizin ile sosyal medya daki bazı yorumları paylaşmak istiyoruz.

kepçe kulak ameliyatı nasıl yapılır fiyatları kepçe kulak ameliyatı fiyatları kepçe kulak estetiği fiyatları kepçe kulak ameliyatı forum yorumları kepçe kulak ameliyatı yorumları kepçe kulak ameliyatı yorum kepçe kulak estetiği yorum

Sizlerinde gördüğü gibi bu oldukça tercih edilen ve memnun kalınan estetik operasyonlardan biri. Ameliyat korkusu olanlar için de oldukça etkili bir tercih sebebi bence.

İple Kepçe Kulak Ameliyatı Op. Dr. Bülent Cihantimur tarafından geliştirildi ve yıllar içerisinde oldukça etkin çokça kullanılan yöntemler arasına girdi.

Eğer daha çok bilgi almak isterseniz http://www.bulentcihantimur.com/estetik/yuz-estetigi/kepce-kulak Adresini inceleyebilirsiniz.

Bize ulaşarakta İple Kepçe Kulak Estetiği Hakkında Daha Detaylı Bilgi Talep Edebilirsiniz. Aşağıdaki Formu Doldurmanız Yeterli Olacaktır. Kısa bir süre içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Talep Formu

%d blogcu bunu beğendi: