Burun Estetiği

Rahat Nefes Alıp Verebilen Kullanışlı Burun Estetiği

Suratımıza ilk bakıldığında burnumuz özellikle dikkat çeker. Estetik görünümü önemli olan bir organımızdır. Orantısız burun yapısı kişinin kendisine olan güvenini etkiler ve onu mutsuz kılar. Burun estetiği operasyonları ile beraber nefes alma problemlerinin düzeltilmesi, arzulanmayan durumlar sonucu yaşanan bozuklukların giderilmesi gibi çeşitli müdahaleleri içerir. Burun estetiği operasyonu 18 yaş üzeri kişiler için uygundur.

Burun Estetiğinin bir diğer adı tıp dilinde rinoplastidir. Burun Estetiği Estetik doktorları tarafından yapılan bir ameliyattır bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz doktorları de bu işlemi yapmaktadır. Burun estetiği operasyonu için uygun aday olup olmadığınız hakkında bilgi sahibimisiniz? Burnun yeniden biçimlendirme şartlarını ve estetik kaygıların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer aklınızda da soru işaretleri varsa, aşağı taraftaki yazıyı okumanızı öneriyoruz.

Burnum sanki benim değil de başkasının mış gibi fazla büyük suratıma oranla.

Profilden bakıldığında burun köprüsünün üzerinde bir şişlik var kemer gibi.

Profilden görüldüğü zaman burnum geniş görünüyor.

Burnumun ucu kalkın değil aksine aşağıya doğru düşük ve biliyorum ki iler ki senelerde daha da aşağı düşecek.

Burunum o kadar büyük ki salaklar benimle dalga geçiyor.

Burun kıllarım karşıdan bakıldığında gözüküyor çünkü burun deliklerim o kadar geniş.

Burnum karşıdan görülünce eğri görünüyor.

Bir önceki burun estetiği ameliyatım kötü oldu, asimetri sorunu ve nefes alma sorunu yaşıyorum.

Göz altı morlukları var, meğer deviasyon problemim varmış, doğru nefes alamadığımdan ayrıca horlama sorunu da yaşıyorum.

Burun Estetiği detaylara dikkat edilerek yapılması gerekli bir estetik ameliyattır. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Suratımıza ilk bakıldığında gözüken burnumuzun az da olsa asimetri varsa eğer suratımıza oranında burun estetiği doktorları bazı hususları aktardılar. Burnun nefes alıp vermek gibi çok hayati bir işlevi vardır dedi ve ameliyat esnasında yapılan operasyonun hem estetik hem de işlevsel olarak düşünülmesi gerektiğinin önemini belirtti.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Burun Estetiği Operasyonu kişinin suratına uyumlu görünmesi büyük ya da küçük olmaması ya da ince ya da kalın olmaması için planlama yapılır.

Hastanın Burnu tüm yüzümüzün görünümüne orantılı olması gerekir.

Rahat Nefes Alıp Verebilen Kullanışlı Burun Estetiği

Burun Estetiği Operasyonu yapılırken bireyin güzel solunum alıp verebilmesi en önemli en dikkat edilmesi gereken şeydir. Operasyon sırasında burun kıkırdaklarını almadan da yapılabilecek şeyler vardır. Bu günlerde özellikle erkekler horlama nedeniyle burun estetiği yaptırmaktadırlar.

Tamponsuz Ağrısız Kısa Sürede İyileşme Süreci

Burun estetiği ameliyatı ardından iyileşme süreci bireye bağlı olduğu kadar hekimin nitelikli olması ile de alakalıdır. Morarma ve kanamanın hafif olması doktorun nazik çalışması ile alakalıdır.

Tecrübeli hekimleri tercih etmekte fayda görebilirsiniz. Burun Ameliyatı oldukça hassas bir operasyondur bu nedenle iyi araştırmalı ve acele etmemelisiniz.

Kaynak: http://www.xn--burunestetiifiyatlar-zzc91b.gen.tr/19-2/

%d blogcu bunu beğendi: