rahat nefes alıp verme

RAHAT NESEF ALIP VEREBİLMEK

Suratımızın en dikkat çeken bölümü burundur diyebiliriz. Görevi ve estetik görünümü önemli olan bir organımızdır. Orantısız burun hali hastanın kendisine olan güvenini etkiler ve onu isteksiz kılar. Burun estetiği operasyonları ile beraber solunum alma sorunlarının düzeltilmesi, arzulanmayan durumlar sonucu yaşanan bozuklukların düzeltilmesi gibi çeşitli müdahaleleri içerir. Burun estetiği operasyonu onsekiz yaş üzeri bireyler için uygundur.

Burun estetiği rinoplasti olarak ta bilinmektedir. Burun Estetiği Estetik Cerrahlar tarafından yapılan bir ameliyattır bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz doktorları de bu işlemi yapmaktadır. Peki burun ameliyatı için doğru bir kişi mısınız? Burnunuzun tekrar biçimlendirilmesi ile ilgili estetik endişeleriniz bulunuyor ise bunların neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer kafanız da soru işaretleri varsa, aşağıdaki maddeleri incelemenizi öneriyoruz.

Burnum suratımda fazla büyük gözüküyor, sanki bana ait değilmiş hissini veriyor.

Burunum kemerli gibi üstü şiş gibi görünüyor.

Önden bakıldığı zaman burunum geniş gözüküyor.

Burnumun aşağıya eğik düşük olduğunu görüyorum, seneler geçtikçe daha da düşecek diye korkuyorum.

Burunum o kadar büyük ki salaklar benimle dalga geçiyor.

Burun deliklerimin enli olmasından rahatsızım ve karşıdan bakılınca burun kıllarım gözüküyor.

Burnun dış merkezinde çarpıklık var, karşıdan göründüğünde burnum eğik duruyor.

Bir önceki burun estetiği operasyonum kötü oldu, asimetri sorunu ve nefes alma sorunu yaşıyorum.

Horlama problemim var güzel nefes alamıyorum deviasyon problemim de var göz altı morluklarım da.

Burun Estetiği estetik ameliyatlar arasında en hassaslıkla yapılanlar arasındadır. Burunun ortasında olması sebebiyle oldukça dikkat çeken burunun itina ile ele alınması gerekmektedir oldukça ufak uyumsuzluklar dahi dikkat çekebileceği için buna dikkat edilmelidir. Yüzümüze ilk bakıldığında gözüken burnumuzun az da olsa uyumsuzluğu varsa eğer yüzümüze oranında burun estetiği hekimleri bazı önemli şeyler aktardılar. Burun Estetiği başlamadan hekiminizin hem rahat nesef alma durumunuzu hem de gözümüze hoş gözüken yüzünüze en uygun güzel görünümü yakalamak amaçlı planlama yapması gerekir.

Kişinin Yüzüne Yakışan Doğal Burun Estetiği

Ameliyat öncesi hastaya en uygun ölçüler belirlenmelidir.

Hastanın Burnu tüm yüzümüzün görünümüne uyumlu olması gerekir.

Burun Estetiği sonrası kesinlikle rahat nesef alıp verebilmek gereklidir

Burun Estetiği Ameliyatı yapılırken bireyin kolay solunum alıp verebilmesi en önemli en dikkat edilmesi gereken şeydir. Ameliyat sırasında burun kıkırdaklarını çıkartmadan da yapılabilecek şeyler vardır. Bu günlerde özellikle erkek hastalar horlama sebebiyle burun estetiği yaptırmaktadırlar.

Burun Estetiğinde Yeni Tamponsuz Dönem

Burun estetiği ameliyatı sonrası iyileşme süreci bireye bağlı olduğu kadar hekimin nitelikli olması ile de alakalıdır. Hekiminizin operasyon sırasında niteliği ile hafif dokunuşlar yaparak ameliyat sonrası kanamanın ve morlukların önüne geçebilir.

Tecrübeli doktorları tercih etmekte fayda görebilirsiniz. Seçiminizi itina ile yapıp acele etmeden hekim ve hastane seçmeniz doğru olacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: