tamponsuz burun estetiği

TAMPONSUZ AĞRISIZ KISA SÜREDE

Burnumuz yüzümüzdeki en dikkat çekici ortasında yer almaktadır. Estetik görüntüsü önemli olan bir organdır. Yüzümüz ile orantısız burunlar bireyi mutsuz, kendisine güvensiz hale getirebilir. Burun estetiği operasyonları ile beraber solunum alma sorunlarının düzeltilmesi, istenmeyen olaylar sonucu yaşanan bozuklukların giderilmesi gibi çeşitli müdahaleleri içermektedir. Burun estetiği ameliyatı 18 yaş üzeri kişiler için uygundur.

Burnu tekrardan biçimlendirmek manasına gelen rinoplasti ise, burun estetiğinin tıp dilindeki ismidir. Burun Estetiği Estetik doktorları tarafından yapılan bir işlemdir bazı zamanlar Kulak Burun Boğaz hekimleri da bu ameliyatı yapabilirler. Peki burun estetiği için doğru bir kişi mısınız? Burunun tekrardan şekillendirme şartlarını ve estetik endişelerin neler olduğunu biliyor musunuz? Aşağıda belirtilen metinde de aklınıza takılan problemlerin açıklamalarını bulabilirsiniz.

Burnum suratımda çok büyük görünüyor, sanki bana ait değilmiş hissiyatını veriyor.

Profilden bakıldığında burun köprüsünün üzerinde bir şişlik var kemer gibi.

Profilden bakılınca burnumun geniş göründüğünü düşünüyorum.

Burnumun ucu kalkın değil hatta aşağıya doğru düşük ve farkındayım ki iler ki yaşlarda daha da aşağı düşecek.

Burun ucum çok kalın ve çok büyük, kabak burun diyorlar bana.

Burun deliklerimin geniş olmasından rahatsızım ve önden bakılınca burun kıllarım gözüküyor.

Profilden burnum bana kalırsa eğri gözüküyor.

Burun estetiği operasyonu oldum ve solunum alma sorunu yaşıyorum ayrıca asimetri problemide var.

Deviasyon problemim varmış göz altı morluklarım var doğru dürüst nefes te alamadığım için horlama sorunum var maalesef.

Burun Estetiği estetik ameliyatlar arasında en incelikle yapılanlar içindedir. Yüzümüzün en belirgin yerinde burnumuz bulunur eğer ufak detaylar gözden kaçarsa uyumsuzluklar hemen dikkat çeker ve göze batar. Suratımıza ilk bakıldığında görünen burnumuzun az da olsa asimetri varsa eğer suratımıza oranında burun estetiği hekimleri bazı hususları aktardılar. Burnumuzun nefes alıp vermek gibi çok önemli bir işlevi vardır dedi ve ameliyat esnasında yapılan girişimlerin hem güzel hem de fonksiyonel olarak planlanması gerektiğinin önemini belirtti.

Burun Estetiği Kişiye Özel Olmalı Ve Ona Yakışmalıdır

Burun Estetiği Operasyonu kişinin yüzüne uygun gözükmesi büyük ya da küçük olmaması ya da ince ya da kalın olmaması için planlama yapılır.

Kesinlikle Burnun kaş, dudaklar, göz, çene ile uyumlu olması beklenir.

Burun Estetiği sonrası kesinlikle rahat nesef alıp verebilmek gereklidir

Ameliyat rahat solunum alıp vermek üzerine düşünülüp planlama yapılması gerekir. Solunum alma kanallarını küçültmemek için burun kıkırdaklarını almak yerine, burunun fonksiyonel özelliklerini koruyan ameliyat teknikleri bulunmaktadır. Bu günlerde özellikle erkekler horlama nedeniyle burun estetiği yaptırmaktadırlar.

Tamponsuz Ağrısız Kısa Sürede İyileşme Süreci

Burun estetiği operasyonu ardından iyileşme süreci hastaya bağlı olduğu kadar hekimin nitelikli olması ile de alakalıdır. Operasyon esnasında nazik olunursa daha az kanama daha az morarma olacaktır.

Doktorunuza karar verirken bir çok noktaya dikkat etmelisiniz. Burun Ameliyatı oldukça hassas bir ameliyattır bu nedenle iyi araştırmalı ve acele etmemelisiniz.

%d blogcu bunu beğendi: