Burun Estetiği

Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleri Türk ve Yabancı

ebru şallı burun estetiği öncesi ve sonrası

Ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntüleri bu sayfada çünkü merak ettiğinizi biliyoruz. Bir çok Türk ve yabancı ünlünün bu sayfa da burun estetiği öncesi ve sonrası görüntülerini bulabilirsiniz.

Bazı fotoğrafları inanın biz de görünce aynen böyle çok şaşırdık 🙂

ünlülerin burun estetiği öncesi ve sonrası görüntülerine çok şaşırdık

İşte sizinle İlk Paylaşmak İstediğimiz Türk Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

Not: Eğer Ünlü olmayan ama Burun Estetiği Sonrası inanılmaz değişimler gösteren kişileri görmek isterseniz HEMEN BURAYA TIKLAYIN

İREM SAK

irem sak burun estetiği öncesi ve sonrası
1986 Sivas Doğumlu İrem Sak duru güzelliği ile her zaman ekranların sevilen bir yüzü olmuştur. İnanılmaz sahne yeteneği ile bizleri neşelendiren kahkahalara boğan çok sempatik biridir. Bizce son hali oldukça çekici ve amacına ulaşmış bir görüntüye sahiptir.

CEYDA ATEŞ

ceyda ateş burun estetiği öncesi ve sonrası
1987 Ankara Doğumlu Ceyda Ateş Elveda Rumeli, Aşk Oyunu ya da Cennet Mahallesi gibi bilinen diziler de rol almış ekranların aranılan yüzlerindendir. fotoğraflar arasında ki farklar oldukça başarılı sizce de öyle değil mi?

AYŞECAN TATARİ

ayşecan tatari burun estetiği öncesi ve sonrası
1989 İstanbul Doğumlu Ayşecan Tatari’yi hepimiz Çocuklar duymasın dizisi ile tanıdık ve sevdik. O küçük kız artık büyüdü ilk halini görünce hemen tanıyor insan ama son hali çok değişmiş değil mi açıkçası biz ilk bakışta tanıyamadık.

FİLİZ AKIN

filiz akın burun estetiği öncesi ve sonrası
1943 Ankara Doğumlu Filiz Akın 2017 itibari ile 74 yaşındadır fakat bunun için bin tane şahit lazım sizce de öyle değil mi? Bu fotoğrafa bakınca taş çatlasın 45 yaşında ben kendi namıma 74 diyeni döverim : )))) Türk sinemasının usta oyuncusu Filiz Akın yıllara meydan okuyan ve yıllandıkça daha da güzelleşen ünlülerimizden bize göre.

AYŞENUR BALCI

ayşenur balcı burun estetiği öncesi ve sonrası
1994 İstanbul doğumlu çıtır stilist Ayşenur Balcı’yı bir stli programında tanıdık hepimiz. Bazı mobil uygulamaları çılgınca kullanılması ile adından bir ara oldukça bahsettirmeyi başaran Ayşenur Balcı ilginç bir karakter bize göre.

 GAYE TURGUT

gaye turgut burun estetiği öncesi ve sonrası

1987 İstanbul doğumlu Gaye Turgut Bilkent Sinema ve TV Mezunu bir oyuncumuz. Yukarıdaki iki resmi karşılaştırınca oldukça başarılı bir iş çıkartıldığını söylemek mümkün.

MERVE OFLAZ

merve oflaz burun estetiği öncesi ve sonrası
1988 İstanbul Doğumlu Merve Oflaz Survivor olan ilk Türk Kadın ve Oyuncudur. Gerçi survivor olduğu zamanki format ile son yıllardaki format çok farklıdır kendisini Nagehan gibi sporcularla birlikte hiç göremedik görseydik ne olurdu elbette tartışılır. Gönüllerin Survivor’ı da diyebiliriz kendisine :).

SERENAY SARIKAYA

serenay sarıkaya burun estetiği öncesi ve sonrası
1991 Ankara Doğumlu Seranay Sarıkaya henüz 15 yaşındayken jüri özel ödülü alarak güzelliğini genç yaşlarda tescil ettirmiş bir oyuncumuz. Yalnız bu saç modeli ve rengi olmamış ve canım 😛

DENİZ AKKAYA

deniz akkaya burun estetiği öncesi ve sonrası
1977 İstanbul Doğumlu Evrim geçirmiş bir başka tanınmış simamız. 1996’da Nihat Doğan’ın klibi ile ilk ekranlara çıkmış olmasının elektriği ile 1997 de Best Model Of Turkey de en iyi manken seçilmiştir. Gel de estetiğin gücüne inanma…

GÜLBEN ERGEN

gülben ergen burun estetiği öncesi ve sonrası
1972 İstanbul doğumlu Türkiye’in en tanınmış ve Hülya Avşar ile devamlı bir rekabet altın da olan sanatçısıdır kendisi. Senelere meydan okumak için elinden geleni ardına koymayan ünlümüz bu konuda oldukça başarılıdır.

FAHRİYE EVCEN

fahriye evcen burun estetiği öncesi ve sonrası
1986 Almanya doğumlu bu ünlümüzü ilk Yaprak Dökümü ile tanıdık. Kendisi bize göre bir başka evrim örneğidir.

GÜLŞEN

gülşen burun estetiği öncesi ve sonrası
1976 İstanbul doğumlu ses sanatçımız Gülşen. Bir sola bak bir sağa bak şaşı bak şaşır gibi oldu biraz. Gerçi bir ara aşırı zayıftı yanakları çökmüştü ama bu aralar iyi görünüyor.

PINAR ALTUĞ

pınar altuğ burun estetiği öncesi ve sonrası
1974 İstanbul doğumlu tescilli güzel ve TV Oyuncusu Pınar Altuğ ile Ajda Pekkanı 2005’li yıllarda ben yan, yana canlı gördüm Pınar Altuğ Kaş Farkı ile gerideydi benim için o zamanlar Pınar Altuğ’un sanırım kaşları yoktu kalemle çiziliydi bu fotoğrafta oldukça başarılı bence.

EBRU ŞALLI

ebru şallı burun estetiği öncesi ve sonrası
1977 İstanbul doğumlu Ebru Şallı’yı görünce Plates yapmam gerek diye düşünmeyen kaldı mı çok merak ediyoruz. Kendisi 1995’te Queen of Turkey de 1. olmuştur. Bir başka evrim harikası…

EBRU YAŞAR

ebru yaşar burun estetiği öncesi ve sonrası
1978 Ankara doğumlu Ebru Yaşar’ın yukarıdaki resme bakınca durup kalmamak mümkün değil. Açıkçası ilk fotoğrafı gördüğümde bana kal geldi.

HADİSE

hadise burun estetiği öncesi ve sonrası
1985 Belçika Doğumlu meşhur ses sanatçımız Hadise de bizleri şaşırtan kişilerden. Oldukça başarılı bir ses sanatçısı olan Hadise ye devam et hadise formunu sakın kaybetme demek istiyoruz.

Biraz da Yabancı Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleri

JENNIFER GARNER

Jennifer Garner burun estetiği öncesi ve sonrası
1972 Houston, Teksas, ABD doğumlu Jennifer Garner’i Felicity gençlik dizisi ile tanıdık diyemicem çünkü o diziyi izlemedim ama böyle imiş google yanılmaz 🙂

JULİA ROBERTS

Julia Roberts burun estetiği öncesi ve sonrası
1967 Smyrna, Georgia, ABD doğumlu güzeller güzeli sempatik mi sempatik Julia Roberts’ı tanımayan ya da sevmeyen yoktur sanırım. Eskiden de güzeldi şimdi de güzel.

KIM KARDASHIAN

Kim Kardashian burun estetiği öncesi ve sonrası
1980 Los Angeles, Kaliforniya, ABD doğumlu meşhur Kim Kardashian, bazıları hastasıdır ben nedenini hiç anlayamadım. Ama ilk hali ile son hali arasında dağlar olan bir başka yabancı ünlü…

LINDSAY LOHAN

Lindsay Lohan burun estetiği öncesi ve sonrası
1986 New York, ABD doğumlu Lindsay Lohan kariyerine çocuk model olarak başlamış pop şarkıcısı. Bize göre eski fotoğraflarının internetten silinmesi için milyonlar verebilir 🙂

MEGAN FOX

Megan Fox burun estetiği öncesi ve sonrası
1986 Oak Ridge, Tennessee, ABD de Tanrı kadını yarattı 🙂 eskiden de güzelmiş şimdi de güzel olan Megan Fox öncesi ve sonrası

MICHAEL JACKSON

michael jackson burun estetiği öncesi ve sonrası
1958 Gary, Indiana, ABD doğumlu ve gelmiş geçmiş en iyi seslerden biri olan Michael Jackson keşke hiç estetik operasyonlara başlamasaydı. Belki deprosyana girmez ve o ilaçları kullanmaz belki hala hayatımızın içinde olurdu. Bu resimdeki zamanlar operasyonları bıraksa iyidi ama o devam etti takıntı yaptı ahhh ahh…

NICKI MINAJ

Nicki Minaj burun estetiği öncesi ve sonrası
1982 Trinidad doğumlu ABD’li Rapçi iyi ki estetik cerrahi ile tanışmış. Kendisini ilk defa görüyorsanız bile Bang Bang şarkısını kesinlikle duymuşsunuzdur.

NICOLE KIDMAN

Nicole Kidman burun estetiği öncesi ve sonrası
1967 Honolulu, Hawaii, ABD de doğdu surfçülerin kutsal topraklar dediği yerde yani. Oskar ödüllü müthiş bir karakter oyuncusudur. Estetik cerrahi kendisine inanılmaz yaramış bize göre.

PAMELA ANDERSON

Pamela Anderson burun estetiği öncesi ve sonrası
1967 Ladysmith, Kanada doğumlu Pamela Anderson’u sahil güvenlik dizisi ile hatırlarsınız. Gerçi daha bir çok görsel ve video ile de hatırlamanız mümkündür.

BRITNEY SPEARS

Britney Spears burun estetiği öncesi ve sonrası
1981 Kentwood, ABD doğumlu Britney Spears ünlü bir Grammy Ödülü kazanmış pop şarkıcısı dansçı ve sinema oyuncusu olarak karşımıza çıkmaktadır.

RIHANNA

Rihanna burun estetiği öncesi ve sonrası
1988 Saint Michael, Barbados doğumlu şarkıcı ve ses sanatçısıda estetik operasyonlar sonrasında oldukça değişime uğramış, ilk piyasaya çıktığı 2003’ten bu yana oldukça kendini güzelleştirmiş yabancı ünlülerdendir.

ANGELINA JOLIE

Angelina Jolie burun estetiği öncesi ve sonrası
1975 Los Angeles, Kaliforniya, ABD doğumlu Angelina Jolie hayatı tüm dünya magazinini meşgul eden, evlenmesinden boşanmasına, çocuklarından yer aldığı projelere kadar her zaman kendinden bahsettiren ve duru güzelliğini estetik ameliyatlar ile de koruyan yabancı ünlülerimizdendir.

Sizlerle bir çok Türk ve Yabancı Ünlülerin Burun Estetiği Öncesi ve Sonrası Görüntüleri’ni paylaşmak istedik. Elbette bu ünlüler’in bir çoğu Burun Estetiği ve diğer pek çok estetik operasyonları tecrübe etmiş ya da etmemiş doğal güzellikleri ile ön planda olan kişilerdir. Halka mal olmuş bu kişilerin önceki ve sonraki fotoğraflarını google sağolsun temin edebildik. zaten internette var olan fotoğrafları sizler için tek bir nokta da birleştirmeye özen gösterdik.

Sizlerle şimdi de Ünlü olmayan ama inanılmaz değişimlere uğramış kişilerden bahsetmek istiyoruz. Estetik International ile tanışmış ve hayatları değişmiş kişilerden.

Sizinle tanıştırmak istediğimiz ilk kişi,

GAMZE KIRAN – ÖNCESİ

gamze kıran burun estetiği öncesi
Kendisinin anlatımı ile Estetik International kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur’u televizyon programlarında takip eden Gamze Kıran burnundan şikayeti olan bir kişiymiş. Estetik International ile tanışması ve sonrasında kendisindeki değişiklik bizleri çok etkiledi eminim sizi de etkileyecektir.

GAMZE KIRAN – SONRASI

gamze kıran burun estetiği sonrası

Kendisine Basit Burun Estetiği ile birlikte Örümcek Ağı Estetiği de uygulanan Gamze Kıran gerçekten inanılmaz bir değişime imza atmış.

Sizin ile tanıştırmak istediğimiz bir diğer isim ise…

Batuhan Büyükacaroğlu – ÖNCESİ

Batuhan Büyükacaroglu burun estetiği öncesi

Kendisinin deyimi ile Op. Dr. Bülent Cihantimur ile tanışınca inanılmaz bir güven duyduğunu ve sonrasındaki sonuçlara da kendisi de inanamadığını belirtiyor.

Batuhan Buyükacaroglu burun estetiği Sonrası

Çok daha fazlası ile karşılaşmak fazlasını öğrenmek izlemek ve kendi gözlerinizle görmek için http://www.estetikinternational.com.tr/burun-estetigi/ sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Umarız makalemizi beğenmişsinizdir, eğer bu doğruysa arkadaşlarınızla paylaşmanızı çok isteriz böylece bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen herkesin bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Burun Estetiği ile alakalı daha bir çok çarpıcı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: