vajina estetiği

Vajina Gevşemesi ya da Kararması Çözüm Vajina Estetiği

Vajina Estetiği

Bir çok doktor geleneksel yöntemleri tercih ederken bazı doktorlar yenilikçi yöntemleri dener ve aslında basit göz önünde duran ama başkaları tarafından görülemeyeni görerek yepyeni bakış açıları ile başarılar kazanır bununda faydasını ihtiyaç sahibi hastalar görür. Estetik International kurucusu ve Vajina Estetiği konusunda Ödüllü Doktor Op. Dr. Bülent Cihantimur.

Kadınlar özeldir çalışır bebek yapar ama çoğunlukla vücutlarında deformeler gerçekleşir. Bu deformelerden biri de Vajina da Gevşeme. Op. Dr. Bülent Cihantimur bu konuda Dünya Plastik Cerrahlar Kongresinde Vajina Estetiği alanında Altın Bistury Ödülü almış bir doktor. Kendi geliştirdiği bu yöntemin aslında yüz çehresi ve diğer bölgeler için yıllardır kullanıldığını söylüyor. Elbette yenilikçi bakış açısı ile bunu geliştirmek ve ihtiyaç duyulan diğer yerlerde kullanmanın gerekliliğine vurgu yapıyor. Örneğin özellikle doğum sonrası vajina da gevşeme cinsel bakımdan eşleri mutsuz edebiliyor. Bunu basit bir yöntemle hastanın kendi vücudundan alınan yağ dokusunun gevşeyen vajinaya uygulanması ile vajinanın daha dolgun sıkı olması sağlanabiliyor.

Elbette Vajina Daraltma değil sadece konumuz, Vajina Kararmaları da en istenmeyen konulardan buna da çözüm Vajina Estetiği ile Genital Güzelleştirme. Bir de Vajinadaki dudakların sarkması gibi istenmeyen durumlar da var bunun çözümü de bir o kadar kolay. Lazer ile basit bir kesi ile dudaklardaki sarkan fazla kısımlar alınarak bu durumdan tamamen kurtulmak elbette ki mümkün.

Bu konuda araştırma yaptıkça ülke ve yurt dışında kapılar Op. Dr. Bülent Cihantimur’a açılıyor. Hasta memnuniyeti açısından bilgi birikimi açısından ve Plastik Cerrahlar arasındaki saygınlığı açısından tercih edilen bir doktor kendisi. Konusunda uzman kendini ve sektörünü geliştiren durduğu yerde durmayı sevmeyen ilerlemeyi seven bir kişi. Hal böyle olunca başarı kaçınılmaz oluyor.

Kaynak: http://www.burunestetiğiameliyatı.web.tr/kadinlarda-vajina-estetigi-ve-genital-guzellestirme-hakkinda/

%d blogcu bunu beğendi: